Kinga Mann


Psycholog biznesu, trener, coach, konsultant HR, menadżer, asesor

Posiada ponad 10-cioletnie doświadczenie w sprzedaży jako trener, coach, HR Business Partner oraz menadżer. Budowała i zarządzała zespołami. W swojej pracy łączy wiedzę psychologiczną z doświadczeniem biznesowym, dzięki czemu osiąga doskonałe efekty. Od 7 lat z sukcesami prowadzi firmę szkoleniowo- doradczą realizując projekty rozwojowe dla handlowców oraz menadżerów zarówno w kraju jak i za granicą.

„Kinga Mann to inaczej kreatywność i profesjonalizm. Jest to jedna z najbardziej kompetentnych osób, jakie znam ...”

— Małgorzata Gogut, Trener

Doktorantka na Wydziale Psychologii PAN w Warszawie.

Certyfikowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz certyfikowany Erickson Professional Coach. W trakcie międzynarodowej certyfikacji CTA (Certified Transactional Analyst) w Wielkiej Brytanii.

Specjalizuje się w prowadzeniu projektów rozwojowych (szkoleń, coachingów, w sumie ponad 10000h) i kompleksowym doradztwem w zakresie HRM (m.in. projektowanie strategii i narzędzi HR, audyty kompetencyjne, systemy motywacyjne, wdrażanie zmian, etc.).

Kierownik merytoryczny w katedrze Coachingu i Zarządzania w Collegium Da Vinci w Poznaniu. Jako wykładowca- praktyk współpracuje również z: Uniwersytetem SWPS oraz Wyższą Szkołą Bankową.

„...Już po pierwszym spotkaniu z Kingą można stwierdzić, że praca jest jej pasją. Dla Kingi nie ma spraw niemożliwych...”

— Agnieszka Sadowska, HR Manager WSNHiD

Autorka publikacji naukowych oraz popularnonaukowych, m.in.:

Mann, K. (2017). Wykorzystanie Analizy Transakcyjnej w executive coachingu. Annales Universitatis Mariae Curie- Sklodowska. Sectio J, Paedagogia- Psychologia. Uniwersytet im. Marii Curie- Skłodowskiej.

Mann, K., Fojutowski, Ł. (2016). Wykorzystanie koncepcji Learning Agility w rekrutacji pracowników sprzedażowych o wysokim potencjale rozwojowym. Handel we współczesnej gospodarce [red.] Sławińska M. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Artykuł na bazie badań własnych w oparciu o stworzone narzędzie do pomiaru Learning Agility.

Mann, K. (2016). Jak odnieść sukces w pracy menadżera? Home & Market .

Mann, K. (2015). Style pracy czyli o tym jak wpływać na swoja skuteczność zawodową. Artykuł ekspercki w czasopiśmie Doradca Zawodowy.

Współpracowała m.in. z: Bridgestone, Orange, MAN AC, Komputronik S.A., Tru Trussardii Polska, Paroc Polska, Grupa Kapitałowa VOX, Siemens, Duni Polska, etc.

Bardzo polecam szkolenia z Kingą Mann.

— Łukasz Opara, Menadżer Regionalny Orange