„MLS to inaczej kreatywność i profesjonalizm. Szkolenia wykraczają daleko poza szablon, a ich efektywność jednoznacznie wskazuje na dobre warsztatowe przygotowanie oraz dużą wiedzę i doświadczenie trenerskie.”

Małgorzata Gogut,  Trener


„Człowiek jest OK, to sytuacje mogą być nie OK.”

Kurs asertywności, którego byłem uczestnikiem był niezwykłym doświadczeniem. Nie tylko dzięki osobie prowadzącego, ale również dzięki zawiłości tematyki tam poruszanej. Idąc bowiem na szkolenie nie oczekiwałem rewolucji mentalnej. Szedłem szczerze powiedziawszy, bardziej z ciekawości niż z przeświadczenia, że zdobędę tam wiedzę.

Czytaj Dalej…

Piotr Walczak, menadżer, szkolenie dla Komputronik S.A.


„Jeżeli szukasz partnera, który będzie Cie wspierał w poszukiwaniu i uwalnianiu Twoich możliwości, odważnie kroczył z Tobą poprzez zmiany i zarażał Cię swoją mądrością, siłą i energią – to właśnie Kinga.

Osoba o bardzo wysokim profesjonalizmie ,empatyczna i do tego umiejąca aktywnie słuchać.
Szereg szkoleń oraz coachingów z Kingą pomogło mi dostrzec to co do tej pory choć tak oczywiste, umykało. Nakierowała mnie na dalsze działanie, które pozwoliły mi osiągnąć konkretne efekty. Dzięki jej dobrej energii nabrałam sił do dalszego działania aby osiągnąć swój cel.

Polecam – bo na ścieżce do mistrzostwa osobistego warto mieć Takiego Coacha”

Sylwia Sierańska, Menadżer Sprzedaży


„Z Kingą miałam okazję pracować przy wdrażaniu dużego projektu z obszaru HR w naszej Uczelni. Cały proces był dla mnie bardzo interesującym wzywaniem, spojrzałam na wiele spraw z innej strony i dużo się nauczyłam. Już po pierwszym spotkaniu z Kingą można stwierdzić, że praca jest jej pasją. Dla Kingi nie ma spraw niemożliwych, są jedynie takie, które wymagają poświecenia większej ilości czasu. Jej profesjonalizm doskonale obrazuje podejście do ludzi i zadań. Podczas szkoleń Kinga zaraża swoją energią i nie chce się jej przestać słuchać.”

Agnieszka Sadowska,  HR Manager WSNHiD


„Szkolenie z rekrutacji którego byłem uczestnikiem było jednym z najlepszych, jakich doświadczyłem. Doskonale przygotowany materiał, specjalnie pod określony profil, dokładnie taki o jaki mi chodziło.

Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane i bardzo dobrze dobrane materiały szkoleniowe. Energia, fachowość, dobry sposób przekazywania wiedzy oraz liczne przykłady praktyczne to elementy, które znacznie zwiększyły efektywności moich rekrutacji.

Bardzo polecam szkolenia z MLS.”

Łukasz Opara,  Menadżer Regionalny Orange


„Szkolenia z MLS to w moim przekonaniu połączenie przyjemnego z pożytecznym. Z jednej strony trochę wiedzy teoretycznej, wykładanej bardzo jasno i przejrzyście, natomiast z drugiej strony jest to praktyka z dużą ilością śmiechu.  Mocno angażujące osoby biorące w nich udział, tak więc nie ma mowy o sprowadzeniu swojej osoby do roli biernego obserwatora, czy też krótkiej drzemce. Podsumowując, nasze szkolenia z technik sprzedaży okazały się bardzo owocne w późniejszej pracy, a przecież o to w tym wszystkim chodzi.”

 

Andrzej Śmigaj,  Specjalista ds. sprzedaży flotowej, Neptis/Yanosik