Jarosław Szczurkowski


Trener, coach, konsultant, ekspert w zakresie sprzedazy i obsługi klienta

„Ze swojej pasji uczyń swoją pracę, a będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie” – kierując się w życiu tą maksymą systematycznie dążył do miejsca w którym dziś jest – doświadczonego trenera biznesu. Szkoleniem i rozwojem pracowników, zespołów
i managerów zajmuje się od 2007 roku. Największą satysfakcję odczuwa kiedy pomaga innym w uwolnieniu możliwości i umiejętności w nich drzemiących.

Specjalizuje się w tworzeniu od podstaw i wdrażaniu skutecznych procesów związanych ze standardami sprzedaży i obsługi Klienta. Prowadzi treningi sprzedażowe, warsztaty oparte na metodach budujących i angażujących zespoły do samodzielnego poszukiwania rozwiązań, szkolenia z komunikacji interpersonalnej.
Jest licencjonowanym trenerem Coaching Clinic.

„...Ze swojej pasji uczyń swoją pracę, a będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie...”

— Anonim

Budował swoje doświadczenie na różnych stanowiskach w trakcie swojej zawodowej kariery. Obsługi Klienta oraz skutecznej sprzedaży uczył się pracując jako przedstawiciel handlowy w firmie ubezpieczeniowej, a także doradca Klienta w bankach. Zarządzania sobą i zespołami, pracując jako kierownik zespołu analityków w Banku Przemysłowym i lider zespołu trenerów w Citi Handlowy.
Dziś pracuje z najlepszymi dzieląc się wypracowanymi przez lata rozwiązaniami.

Prywatnie: mąż, tata, urodzony optymista, pasjonat dobrej książki, piłki nożnej, ciężkiej muzyki… i głośnego śpiewania w samochodzie.